RSS
Новости
28 июня 2022, 12:42
Airbus створить дослідницький центр у китайському місті Сучжоу
Європейська аерокосмічна корпорація Airbus SE створить дослідницький центр Airbus China Research Center у місті Сучжоу східнокитайської провінції Цзянсу. Цей крок спрямований на подальше розширення промислової присутності Airbus у КНР та демонструє рішучість корпорації стати довгостроковим та надійним партнером у співпраці для авіаційної промисловості країни, повідомила компанія.

"Китай має не лише перспективний авіаційний ринок, а й переваги передових технологій у багатьох аспектах", - зазначив виконавчий віце-президент Airbus і головний виконавчий директор Airbus China Джордж Сюй, слова якого наводить агентство "Сіньхуа".

Корпорація має намір зробити внесок у просування високоякісного розвитку авіаційної промисловості КНР, "використовуючи сприятливе бізнес-середовище в Сучжоуському промисловому парку, унікальні переваги Сучжоу у сфері ланцюжка поставок, а також багатий місцевий резерв висококласних талантів", - зазначив він.

Дослідницький центр буде розташований у районі дельти Янцзи. Він має розпочати роботу у 2023 році.

Airbus China Research Center зосередить дослідницьку роботу переважно на інфраструктурі водневої енергетики, надаючи послуги із досліджень та інновацій за іншими напрямами та сприяючи трансформації та модернізації аерокосмічної промисловості за допомогою цифровізації та інтелектуалізації.

У Сучжоуському промисловому парку, який був заснований у 1994 році, працюють високотехнологічні підприємства у сфері штучного інтелекту, біомедицини, нанотехнологій та інтелектуального виробництва.

Раніше повідомлялося, що у Шотландії встановлять найпотужніші у світі морські турбіни від Siemens Gamesa

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое