RSS
Новости
28 июня 2022, 16:35
Новий алжирський метзавод турецької Tosyalı зможе повністю працювати на водні
Згідно з повідомленням турецької щоденної газети Dünya, Фуат Тосяли, голова виконавчої ради турецької компанії Tosyalı Holding, детально розповів про нові інвестиції компанії, спрямовані на скорочення викидів вуглецю, на виставці Tube & Wire Fair, яка проходила в Німеччині.

Так, компанія почала інвестувати в новий завод із виробництва заліза прямого відновлення та завод із виробництва плоского прокату з річною потужністю 4 млн тонн в Алжирі. Підприємство, яке нині використовує природний газ і має низький рівень викидів вуглецю, зможе працювати на 100% водні. Крім того, завод Tosyalı в Іскендеруні, Туреччина, в який продовжуються інвестиції, скоротить споживання електроенергії за рахунок використання технології Quantum Furnace (вперше в Туреччині). Він споживатиме на 20% менше енергії, ніж традиційні електродугові печі, тим самим скорочуючи викиди вуглецю від спалювання викопного палива.

Пан Тосяли заявив, що увага компанії до розробки продуктів та стабільності якості продукції, а також її націленість на інвестиції та експорт забезпечують її стійке зростання. Компанія постачає сталь для міжнародних проектів у багатьох країнах, зокрема, в Японію, Марокко, Італію та Сенегал.

Раніше повідомлялося, що 85% водню походитиме з низьковуглецевих джерел до 2050 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое