RSS
Новости
29 июня 2022, 09:11
Оператори ГРМ компанії РГК готові підключати біометанові заводи за символічну суму
Оператори газорозподільних мереж, які працюють під брендом Регіональної газової компанії (РГК), готові підключати до мереж біометанові заводи за символічну плату в 1 гривню, повідомила пресслужба РГК.

«Послуги з виготовлення технічних умов, погодження проєкту та фізичного приєднання виробників біометану до розподільних мереж надаватимуться газорозподільними компаніями, що працюють під брендом РГК, за одну гривню. Виробники біометану мають профінансувати будівництво зовнішніх та внутрішніх газових мереж та обладнання», – зазначено у релізі.

Як пояснили в компанії, газорозподільні мережі є найбільш прийнятними та перспективними для приєднання біометанових заводів, оскільки в Україні вони найбільш розгалужені територією країни та мають співставний тиск роботи системи з виробниками біометану, що не потребує встановлення додаткового обладнання.

«Ми максимально спростили підключення біометанових заводів до газорозподільних мереж. Типові технічні вимоги до підключень оприлюднені на сайтах газорозподільних компаній. Вони містять зрозумілі, чіткі, максимально спрощені вимоги та правила забезпечення приєднання», – заявив технічний директор РГК Сергій Бондар, слова якого наведено у релізі.

Станом на початок червня 2022 року до ТОВ Оператор ГТС України (ОГТСУ) звернулися 26 компаній, які планують виробляти в загальному обсязі 206 млн куб. м біометану на рік.

Як зазначили в ОГТСУ, найбільш перспективним є приєднання виробників біометану до мереж низького тиску газорозподільної системи, оскільки це, з одного боку, зменшує витрати замовників на встановлення додаткового обладнання для підвищення тиску для подачі в систему, а з іншого – не загрожує порушенням вимог до якості газу на точках міждержавного з'єднання за контрактами.

Раніше повідомлялося, що новий алжирський метзавод турецької Tosyalı зможе повністю працювати на водні

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере