RSS
Новости
30 июня 2022, 17:44
В Україні з’явиться суперкомпактний електромобіль Citroen, який заряджається лише за три години
Нещодавно в Україну завезли один Citroen Ami Cargo, який тестується різними транспортними компаніями та службами доставки. Електрокар позиціонують як всесезонну безпечну заміну скутерам і запропонують для корпоративних клієнтів. Ціна Citroen Ami Cargo в Україні ще не оголошена, але відомо, що у Європі він коштує від 7 тисяч євро.

Citroen Ami Cargo має невеликі розміри: довжина – 2,41 м; ширина – 1,39 м; висота – 1,52 м. Разом з діаметром розвороту (лише 7,20 м), все це суттєво спрощує рух містом: маневрування і паркування. Маса цієї моделі становить 485 кг.

На відміну від стандартного Citroen Ami, версія Cargo є одномісною. Замість пасажирського сидіння передбачено 260-літровий відсік для поклажі. Вантажопідйомність авто становить 170 кг.

Тяговий літій-іонний акумулятор ємністю 5,5 кВт/год заряджається від звичайної побутової розетки з напругою 220 В всього за три години. Водночас запас ходу моделі Citroen Ami Cargo сягає до 75 км, чого цілком достатньо для звичайних щоденних поїздок містом або в найближчому передмісті. Завдяки електромотору потужністю 6 кВт електромобіль розвиває максимальну швидкість до 45 км/год.

Раніше повідомлялося, що Citroen, Opel і Peugeot розпочали виробництво фургонів із водневими двигунами

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mashyna.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое