RSS
Новости
22 февраля, 09:35
На півдні України надлишок потужностей, "Авестон" побудує СЕС загальною потужністю до 100 МВт та "Вінницяобленерго хоче придбати обладнання Schneider Electric - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Андрій Герус: «На півдні України надлишок потужностей, але все ж там і далі продовжують будувати об'єкти ВДЕ - це може привести до дисбалансу»

На півдні України спостерігається надлишок генеруючих потужностей, в той час як на півночі спостерігається їх дефіцит. Але, незважаючи на це, на півдні і далі продовжують будувати об'єкти ВДЕ - це може привести до серйозного дисбалансу в енергетичних мережах України. Про це написав експерт Андрій Герус на своїй сторінці в фейсбуці.

 

Українська "Авенстон" в 2019 році в якості генпідрядника побудує СЕС загальною потужністю до 100 МВт

Промислова та інженерна компанія ТОВ "Авенстон" в 2019 році в якості генпідрядника планує реалізувати проекти з будівництва сонячних електростанцій (СЕС) потужністю до 100 МВт, а в наступному році наростити портфель замовлень втричі.

 

«Вінницяобленерго» зацікавилося обладнанням Schneider Electric

Компанія Schneider Electric, світовий експерт в управлінні енергією і автоматизації, приділяє велику увагу підвищенню технічного рівня українських фахівців енергетичного сектора.

 

У Києві викрили шахраїв, які працювали від фейкового представництва Tesla

У Києві викрито і припинено діяльність групи шахраїв, які під виглядом продажу цінних паперів американської компанії «Tesla Motors Inc» заволодівали коштами громадян.

 

Умова про українську складову в проектах ВДЕ - дискримінаційна. Європейський експерт про закон про «зелені» аукціони

Про це заявила Марі-Тереза ​​Ріхтер, юридичний експерт з питань конкуренції та державної допомоги Секретаріату Енергетичного Співтовариства на конференції «Аукціонна система підтримки ВДЕ в Україні».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!