RSS
Новости
17 мая 2019, 11:52
ЄБРР виділить 19,7 млн євро Scateс Solar на будівництво СЕС в Черкаській області
Рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку схвалила фінансування у розмірі 19,7 млн євро проекту норвезької компанії Scateс Solar на будівництво в Черкаській області сонячної електростанції потужністю 55,4 МВт. Інформація про прийняте рішення була опублікована на сайті ЄБРР 15 травня.

Проект буде фінансуватися в рамках раніше затвердженої банком програми USELF-III загальним розміром 250 млн. євро для підтримки розвитку альтернативної генерації в Україні.

Безпосереднім отримувачем коштів ЄБРР буде ТОВ «Грінтеко СЕС», засновником якого є Scateс Solar Chigirin B. V. Загальна вартість будівництва СЕС становить 56,2 млн. євро.

Варто звернути увагу на те, що норвезький інвестор Scatec Solar прийшов на український ринок сонячної енергетики в другій половині 2017 року. Зараз компанія будує дві великі сонячні електростанції (СЕС) і розвиває ще близько півдюжини проектів. Про роботу в Україні, а також про перспективи галузі в світлі змін системи держпідтримки альтернативної енергетики розповів менеджер з розвитку бізнесу Scatec Solar Магнус Йохансен. ЕлектроВісті призводили найцікавіші факти з інтерв'ю.

Також норвезька Scatec Solar в 2018 році заснувала і придбала близько десятка компаній в Україні для здійснення своїх проектів з будівництва сонячних електростанцій (СЕС).

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) планує розглянути питання надання позики в розмірі 7 млн євро ТОВ "Енергопарк Яворів" для будівництва другої черги Яворівської сонячної електростанції (СЕС) потужністю 36 МВт.

Раніше ЕлектроВісті писали, що 10 квітня Greencubator, ЄБРР та ЄС оголосили імена переможців V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Ними стали п'ять українських компаній, які отримали гранти загальною сумою 100 тис. євро, тобто кожна по 20 тис. євро.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!