RSS
Новости
24 мая 2019, 19:10
Німецькій системі зберігання енергії вдалося довести, що батареї можуть приносити прибуток і без залучення субсидій
Німецький розробник Enertrag, швейцарська компанія Leclanché і німецький підрозділ італійського енергетичного гіганта Enel, Enel Green Power (EGP) Germany, запустили в німецькому місті Кремцов, земля Бранденбург, енергосховище потужністю 22 МВт, яке буде надавати послуги первинного регулювання частоти в енергосистемі.

Система зберігання Cremzow, вартість якої склала 22 млн. євро (24,58 млн. дол.), може надавати послуги з первинного контролю частоти змінного струму і сприяти стабілізації німецької електромережі. Інформація про те, що даний проект знаходиться на стадії розробки, вперше з'явилася в лютому минулого року. Ця установка стала першим акумуляторним сховищем Enel в Німеччині.

Батареї стали важливим "придбанням" сектора первинного регулювання частоти, оскільки з моменту своєї появи вони вже забезпечили близько 200 МВт потужності, що становить приблизно 31% ринку.

За словами Йорга Мюллера, генерального директора ENERTRAG, надаючи послуги з балансування мережі і підтримуючи енергопостачання з відновлюваних джерел, нова система зберігання демонструє "рентабельність акумуляторних накопичувачів і без залучення субсидій".

Енергосховище може почати подавати накопичену енергію в мережу протягом 30 секунд після запуску, таким чином, знімаючи обмеження на постачання енергії з відновлюваних джерел. Розробники також обмірковують можливість підключення акумуляторних блоків до вітряних електростанцій Enertrag, для того щоб перенаправляти надлишок виробленої електроенергії в сховище.

"Проект Cremzow демонструє, як зберігання стає невід'ємною частиною відновлюваної енергетики завдяки своїй стимулюючій ролі в підвищенні надійності, гнучкості і стабільності ВДЕ", - зазначив Антоніо Каммісекра, глава Enel Green Power. "Задіявши наш досвід у сфері зберігання енергії і встановивши плідну співпрацю з нашими партнерами по проекту, ми запустили цю інноваційну систему, яка дозволяє нам цілодобово працювати над забезпеченням стабільності мережі електропередач в Німеччині, серце європейського ринку первинного регулювання частоти".

Енергосховищем Cremzow управляє спеціально створене підприємство, 90% контрольного пакету акцій якого належить EGP Germany, а що залишилися 10% володіє Enertrag. Компанія Leclanché виступила в якості головного підрядника проекту і займалася виключно проектно-конструкторською, закупівельною та будівельною діяльністю.

Раніше ЕлектроВісті писали, що провідна розподільна енергетична компанія Швейцарії запустила найбільшу в країні систему зберігання енергії.

Також канадська компанія CellCube Energy Storage Systems і британська фірма Pangea Energy повідомили про свій намір встановити в Порт-Огасті, Південна Австралія, систему зберігання енергії на 50 МВт / 200 МВт-год.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: energy-storage.news
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!