RSS
Новости
14 июня 2019, 12:26
Airbus працює над створенням гібридного двигуна в літаках
Європейський авіабудівний концерн Airbus SE планує використовувати гібридний двигун в новому літаку, що розробляється в якості наступника його найпопулярнішої моделі A320neo, що стане технологічним проривом для авіаційної промисловості.

Airbus розраховує, що гібридні авіаційні двигуни будуть готові до 2035 року, коли концерн планує представити принципово нову модель літака.

Компанія неодноразово заявляла про свій інтерес до гібридних двигунів, однак тепер мова йде про оснащення ними ключової моделі.

За їх словами, про точні терміни створення літака з гібридним двигуном говорити рано. Airbus може почати з оснащення таким двигуном меншого вузькофюзеляжного літака, щоб підготувати грунт для його використання в літаку приблизно такого самого розміру з A320neo, що вміщає близько 240 чоловік.

Будь-яке рішення Airbus в цьому напрямку буде враховувати ринкову динаміку, а також конкуренцію з американською Boeing.

Airbus планує випускати літаки, які замінять нинішні A320neo, також і з традиційним двигуном. Експлуатація літаків сімейства A320 почалася в кінці 80-х років, вони склали конкуренцію моделі 737 від Boeing.

У новій версії літаків, над якою працює Airbus, передбачений оновлений дизайн крил, більше використання композитних матеріалів, а також зміна двигунів з метою підвищення енергоефективності.

Airbus працює спільно з Rolls-Royce Holdings Plc і Siemens AG над розробкою гібридного двигуна. Однак модель, яку вони планують тестувати в найближчі два роки, буде мати потужність лише 2 МВт - це значно менше, ніж потрібно, щоб підняти в повітря навіть невеликий вузькофюзеляжний літак.

Нагадаємо, що гибридно-електричний літак американської компанії Ampaire - найбільший з апаратів такого класу, які коли-небудь піднімалися в повітря - здійснив перший політ.

Раніше ЕлектроВісті писали, що американська корпорація готує до випуску модель бізнес-джету Aerion AS2. В якості палива повітряне судно буде заправлене синтетичним парафіновим керосином. Використання такого палива триматиме під контролем шкідливі викиди – невід’ємну частину надзвукових перельотів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое