RSS
Новости
16 августа 2019, 12:40
У Великобританії кількість зарядних станцій для електромобілів вже перевищила число паливних АЗС (9300 проти 8400)
Компанія Nissan повідомила, що у Великобританії кількість зарядних станцій для електромобілів вже перевершила кількість заправок для бензинових і дизельних автомобілів. Зокрема, на даний момент в цій країні приблизно 9300 електрозарядок проти 8400 паливних АЗС, тобто майже на тисячу станцій для електромобілів більше.

Перша паливна заправка була відкрита в Великобританії в листопаді 1919 року в Беркширі після чого кількість АЗС активно збільшувалася. Пікове значення було досягнуто в 1970 році (37,539 АЗС), після чого їх кількість активно знижувався (на 80% на сьогодні). Останні десять років чисельність бензинових/дизельних заправок утримувалася в діапазоні 8000-9000 штук.

У свою чергу кількість електричних зарядних станцій зросла з декількох сотень на 2011 рік до більш ніж дев'яти тисяч на серпень 2019 року. Понад 1600 станцій з 9300 відносяться до швидкісних, тобто заряджають батареї електромобілів на 80% менше, ніж за годину. У Великобританії протягом останнього місяця в лад вводиться дві швидкісні зарядки в день. Майже на всіх станціях технічного обслуговування в країні встановлено зарядні станції, більшість з яких забезпечують можливість швидкої зарядки.

Темпи розвитку зарядної інфраструктури підстьобнуло збільшення кількості електромобілів, а також введення у квітні 2019 року в центральній частині Лондона зони обмеження шкідливих викидів Ultra-Low Emission Zone (ULEZ). Для порівняння, в США налічується 20 тис. зарядних станцій для електромобілів, найбільше їх в Каліфорнії, Флориді та Техасі.

Пряме порівняння електрозаправок і АЗС не зовсім коректне, тому що в першому випадку необхідний тільки доступ до електромережі і порівняно компактний перетворювач, а в другому - цілий заправний комплекс. Також варто розуміти, що існуючі паливні АЗС не будуть закривати, а просто поступово модифікують в гібридні (паливо/електрика), а у віддаленому майбутньому і повністю електричні заправки, оскільки вони займають зручне положення на популярних маршрутах і вже володіють відповідною інфраструктурою (касири, кафе, магазини і т.д.)

Нагадаємо, що до 2030 року урядовий парк Великобританії буде повністю складатися з автомобілів з електричними силовими установками.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у Великобританії молоко будуть розвозити електромобілями. Компанія Milk&More інвестувала у найбільший автомобільний парк електромобілів. Це стало черговим кроком для підвищення екологічності діяльності компанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!