RSS
Новости
6 сентября 2019, 12:34
Westinghouse очікує офіційної позиції нового уряду за проектом "Енергоміст" Україна-ЄС "
Компанія Westinghouse Electric Sweden очікує офіційної позиції нового українського уряду по реалізації проекту "Енергетичний міст" Україна-ЄС ", повідомив CEO компанії Патрік Фрегмен (Patrick Fragman).

"Ми поки не знаємо офіційної позиції України з цього приводу ... Ми розуміємо, що новий уряд тільки приступає до роботи, крім" енергомоста ", оцінює велику кількість інших проектів. Сподіваємося, що для нової влади його переваги будуть очевидні, і впевнені, що після докладної оцінки проект буде схвалений ", - сказав він, коментуючи питання про ймовірність відмови України від енергомоста.

Згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості №340, відомство визначило 2 вересня 2019 року датою старту переговорів з переможцем проекту - консорціумом трьох компаній (в складі Westinghouse Electric Sweden AB, Polenergia International S.àr.l. і EDF Trading Limited). Відповідаючи на запитання, чи проводилися якісь переговори в рамках даного рішення міністерства, Фрегмен відповів, що "деякі зустрічі вже були проведені, але говорити більш детально поки рано".

Нагадаємо, що Україна готується до приєднання до енергетичної системи Європи. На тлі цього між двома енергетичними компаніями України «НЕК« Укренерго» і «НАЕК«Енергоатом» виник конфлікт, тому що компанії бачать вирішення питання інтеграції з енергосистемою ЄС по-різному. У Укренерго пропонують зробити вставку постійного струму на кордоні енергосистеми України і Бурштинської ТЕС, а Енергоатом представив проект «Енергоміст« Україна - ЄС ».

Раніше ЕлектроВісті писали, що представник президента в Кабінеті міністрів України Андрій Герус звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням зупинити реалізацію проекту «Енергоміст: Україна-ЄС», оскільки він передбачає відключення від енергосистеми другого енергоблоку Хмельницької АЕС і відповідної втрати обсягу атомної генерації. Таку думку Герус озвучив на засіданні уряду.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!