RSS
Новости
29 мая 2020, 09:17
Вітроенергетика в періоди безвітряної погоди, в Китаї дозволили польоти важких пасажирських дронів та в Австралії вироблятимуть водень та графіт зі стічних вод - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Вітроенергетика в періоди безвітряної погоди

В умовах зростання частки в енергетичних системах вітрової генерації, яка відрізняється варіабельним, мінливим, що залежать від погоди профілем, все більше уваги приділяється аналізу несприятливих подій, що призводять до значного падіння вироблення.

 

Китай першим у світі дозволив польоти важких пасажирських дронів

Китайський регулятор сертифікував двомісний електричний безпілотник EHang 216 на польоти з вантажем масою до 150 кг. Компанія стала першою у світі, що отримала дозвіл на комерційне застосування важких повітряних електричних безпілотників. Цей приклад прискорить появу електричних аеротаксі по всьому світу - ліцензувавши EHang 216 для перевезення вантажів, Китай вирвався вперед, але це явно не надовго.

 

Австралія впроваджуватиме технологію виробництва водню і графіту зі стічних вод

Австралійська компанія з водопостачання та компанія Perzer Hazer підписали трирічну угоду з впровадження технології з виробництва 100 тонн водню і 380 тонн графіту в рік.

 

Спущений на воду перший серійний катамаран на сонячній енергії

Електрифікація поступово проникає і в морський транспорт. Сінгапурська компанія Azura Marine оголосила про випуск свого першого катамарана з сонячними панелями. Яхта здатна перетинати моря без зупинок, використовуючи тільки сонячну енергію.

 

Найбільший у світі контейнеровоз пройшов через Суецький канал

25 травня через Суецький канал пройшов найбільший у світі на сьогодні контейнеровоз HMM Algeciras. Судно виконує рейс з китайського порту Яньтянь в Роттердам.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое