RSS
Новости
12 июня 2020, 12:59
Кабмін дав гарантію, що «зелений тариф» буде діяти до кінця 2029 року
Уряд гарантував інвесторам в альтернативну енергетику, що «зелений тариф» як форма підтримки буде діяти до 31 грудня 2029 року.

 Про це свідчить текст Меморандуму про взаєморозуміння між урядом та інвесторами в ВДЕ.

При цьому текст Меморандуму передбачає також і зменшення рівня «зеленого тарифу». Зокрема, для запущених до 2020 року сонячних електростанцій потужністю до 1 МВт «зелений тариф» уріжуть на 10%, потужністю понад 1 МВт - на 15%.

Для запущених до 2020 року вітрових електростанцій потужністю від 2 тисяч кВт тариф уріжуть на 7,5.

 При цьому для СЕС і ВЕС, введених в експлуатацію у 2020 році й пізніше, «зелений тариф» уріжуть ще на + 2,5%.

Водночас, Кабмін пообіцяв, що не стане далі знижувати «зелений тариф», а також - вводити для «зеленої генерації» додаткові податки, збори та штрафи.

Для домогосподарств, які мають власні сонячні електростанції, а також для енергетичних кооперативів, державна підтримка також буде залишатися незмінною.

Нагадаємо, що Україна повинна забезпечити погашення заборгованості перед відновлюваними джерелами енергії (ВДЕ) до кінця 2021 року, засвідчує підписаний між урядом і двома профільними асоціаціями меморандум.

Раніше повідомлялось, що Українська вітроенергетична асоціація та Європейсько-українське енергетичне агентство підписали меморандум з урядом. Українська асоціація відновлюваної енергетики та Асоціація сонячної енергетики відмовляються підписувати в поточному вигляді.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!