RSS
Новости
28 августа 2020, 11:20
"Київобленерго" інвестує понад 11 млн грн в модернізацію інфраструктури електромереж в Ірпінському районі
"Київобленерго" в поточному році інвестує понад 11 млн грн в модернізацію інфраструктури електромереж в Ірпінському районі.

"У цьому році компанія вже вклала в розвиток енергоструктури району близько 4 млн гривень і планує вкласти ще 7,4 млн гривень. Це інвестиції компанії в установку і реконструкцію підстанцій, ремонт електромереж і обладнання", - повідомили в прес-службі компанії.

Відзначається, що з початку року "Київобленерго" вже провів реконструкцію підстанції 110 / 10кВ "Ірпінь", капітально відремонтував 49,5 км повітряних ліній 10-0,4кВ і розчистив 50,1 км траси від гілок дерев, які могли спричинити аварійні відключення. Енергетики відремонтували 41 трансформаторну підстанцію в населених пунктах Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Буча, Михайлівка-Рубежівка, Мироцьке, Коцюбинське, Хмільна, Горенка.

До кінця року в планах компанії оновити ще 35,9 км повітряних ліній 10-0,4кВ, розчистити 41,2 км траси та виконати капітальний ремонт 27 трансформаторних підстанцій 10/4 кВ. Також в Ірпінському районному підрозділі буде проведена реконструкція ще 10,33 км повітряних ліній з встановленням розвантажувальних підстанцій в 14 населених пунктах району: 6 - в Ірпені, 2 - в Бучі, 5 - в смт Ворзель і 1 - в селі Горенка.

Раніше ЕлектроВісті писали, що "Київобленерго" в 2020 році планує реконструювати та відремонтувати близько 313 км електричних мереж та встановити 33 розвантажувальні підстанції, а також оновити 153 трансформаторних та розподільних пунктів в Броварському р-ні Київської обл.

Також ПрАТ "Київобленерго" в найближчі три роки 2020-2022 планує побудувати нову підстанцію та реконструювати вже існуючу, а також побудувати високовольтну лінію для забезпечення якісним електропостачанням клієнтів Обухова та області.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!