RSS
Новости
18 сентября, 09:27
Рада відхилила законопроєкт про надання держгарантій "Укренерго" під кредити, Китай фінансуватиме технології в області водневих паливних елементів та Болгарія встановить 2,65 ГВт потужностей ВДЕ - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Рада відхилила урядовий законопроєкт про надання держгарантій "Укренерго" під кредити для погашення боргів перед об'єктами ВДЕ

Верховна Рада відхилила урядовий законопроєкт №3960 про внесення змін до закону про бюджет на 2020 рік щодо надання за рішенням уряду державних гарантій для міжнародного кредитування проєктів у сфері електроенергетики.

 

Китай фінансово підтримає проривні технології в області водневих паливних елементів

Китай надасть фінансову допомогу компаніям, які досліджують та розробляють проривні технології в області водневих паливних елементів.

 

Болгарія планує встановити 2,65 ГВт потужностей з виробництва електроенергії з відновлюваних джерел

У проєкті Стратегії сталого енергетичного розвитку до 2030 року з перспективою до 2050 року Болгарія не передбачає зупинку вугільних електростанцій. Уряд заявив, що будуть зроблені зусилля в галузі «зеленої» енергетики, інновацій, енергоефективності, ядерних джерел та газу для забезпечення енергетичної безпеки. В рамках зусиль по декарбонізації Болгарія поставила перед собою мету встановити 2,65 ГВт потужностей з виробництва електроенергії з відновлюваних джерел, в основному за рахунок сонячних електростанцій.

 

Гендиректор Škoda JS: Ми не бачимо перешкод для добудови енергоблоків ХАЕС

Для добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС немає перешкод - як з технічної точки зору, так і з точки зору забезпечення безпеки експлуатації цих блоків відповідно до європейських вимог.

 

На терміналі зрідженого природного газу в Сінгапурі планується встановити сонячну електростанцію на 600 кВт

На дахах декількох будівель на терміналі зрідженого природного газу (СПГ) компанія Singapore LNG Corporation (SLNG) планує встановити сонячну електростанцію 600 кВт, яка допоможе знизити викиди CO2 приблизно на 300 тонн на рік.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!