RSS
Новости
23 октября 2020, 09:30
Сонячна та вітрова енергетика дешевше газової, в Німеччині вугільну шахту перетворили в центр виробництва водню та прогноз приросту плавучих сонячних електростанцій
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Сонячна та вітрова енергетика дешевше газової - нова доповідь Lazard

Вийшов у світ черговий, 14-й щорічну доповідь інвестиційного банку Lazard «Аналіз наведеної вартості енергії» (Levelized Cost of Energy Analysis - 14.0).

 

Німецьке місто перетворило вугільну шахту в центр виробництва водню

У німецькому місті Гертен вугільну шахту перетворили в центр виробництва водню та планують перейти на водневий громадський транспорт.

 

У найближчі п'ять років по всьому світу буде встановлено близько 10 ГВт нових плавучих сонячних електростанцій - Fitch Solutions

За повідомленням Fitch Solutions, під впливом підвищеного інтересу з боку інвесторів і зростаючого числа проектів, в найближчі кілька років на світову арену вийдуть мережеві плавучі сонячні електростанції.

 

Сонячна електростанція для виробництва водню - проєкт в Голландії

Компанія Groenleven, голландський підрозділ німецького розробника проєктів ВДЕ BayWa r.e., та найбільша в Нідерландах збутова компанія Alliander підписали договір про реалізацію «сонячно-водневого» проєкту SinneWetterstof в Остерволде, на північному сході Нідерландів.

 

Забруднення повітря обходиться містам ЄС в $ 190 млрд на рік - аналіз

Забруднення повітря обходиться жителям європейських міст в більш, ніж 160 млрд євро ($ 190 млрд) щорічно через довгострокові та короткострокові наслідки для здоров'я. До такого висновку прийшли експерти в дослідницькому центрі CE Delft.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!