RSS
Новости
23 октября 2020, 12:59
Bacardi переходить на екопляшки, які розкладаються за 18 місяців
Bacardi, найбільша у світі сімейна компанія з виробництва спиртних напоїв, зробила гігантський стрибок в боротьбі зі зміною клімату та забрудненням пластиком, представивши плани з переходу на екологічні пляшки до 2023 року.

Нові 100% біорозкладні пляшки замінять 80 млн пластикових пляшок, а це 3000 тонн пластику, які наразі щорічно використовує Bacardi для всього свого портфеля брендів.

Цей крок став можливий завдяки співпраці з Danimer Scientific, провідним розробником і виробником біорозкладних продуктів. Пластмаси на нафтовій основі, які використовуються сьогодні Bacardi, будуть замінені на Nodax PHA від Danimer Scientific, біополімер, що отримується з натуральних олій насіння рослин, таких як пальма, канола і соя. У той час як звичайна пластикова пляшка розкладається понад 400 років, нова пляшка для спиртних напоїв, зроблена з Nodax PHA, буде піддаватися біологічному розкладанню в широкому діапазоні середовищ, включаючи компост, ґрунт, прісну та морську воду, і через 18 місяців зникне, не залишивши після себе шкідливих мікропластиків, повідомляє компанія.

Ром Bacardi стане першим спиртним напоєм, який з'явиться в новій пляшці, до того, як матеріал на рослинній основі буде використовуватись для заміни одноразового пластику у всьому ланцюжку поставок виробника.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанії Enel Energía Mexico (EEM) та Heineken Mexico підписали угоду, згідно з якою протягом 10 років пивоварна компанія буде отримувати електроенергію, вироблену на вітрових та сонячних електростанціях Enel Green Power. 

Також компанія AB InBev планує перевести європейські пивоварні заводи повністю на сонячну електроенергію.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!