RSS
Новости
18 декабря 2020, 09:17
Порт Южний прийняв судно з лопатями вітрогенераторів, під Харковом добуватимуть біогаз, та вчені підвищили ефективність сонячного елемента з кремнію та перовскіту
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

Торговельний порт Южний вперше прийняв судно з лопатями вітрогенераторів - фото

ДП "Морський торговельний порт Южний" прийняв уперше за свою історію судно, яке доставило лопаті для вітрогенераторів. Це найбільш габаритні комплектуючі вітрових електростанцій - довжина однієї лопаті 72,4 м, вага - 23 тонни.

 

На Дергачівському полігоні пробурили свердловини для видобутку біогазу

У Харківській області на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів пробурили свердловини для видобутку біогазу.

 

Німецькі вчені підвищили ефективність сонячного елемента з кремнію та перовскіту до 29%

Німецькі дослідники з Берлінського центру матеріалів та енергії імені Гельмгольца підвищили ефективність сонячного елемента з кремнію та перовскіту до 29,15%.

 

Польща будує власний завод, для власного електрокара

Влада Польщі дали дозвіл на будівництво нового автомобільного заводу в місті Явожно, розташованому в Сілезькому воєводстві. Там будуть випускати електромобілі нової польської марки Izera.

 

У Фастові модернізували вуличне освітлення та інвестували в енергоефективність навчальних закладів

У місті Фастові Київської області завершили проєкт по модернізації вуличного освітлення та ремонту будівель навчальних закладів. В результаті модернізації споживання енергії на опалення навчальних закладів зменшилася на 30%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!