RSS
Новости
5 марта, 09:18
Будівництво АЕС в Польщі будуть фінансувати інвестори з США, розроблено прототип літієвої батареї для низьких температур, та в лютому в Україні зареєстрували 531 електромобіль - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

Майбутня шестиблокова АЕС Польщі вартістю 40 млрд. доларів буде наполовину оплачена інвесторами з США

Будівництво першої атомної електростанції в Польщі обійдеться в 150 млрд злотих (40 млрд доларів США). Про це заявив повноважний представник уряду Польщі по енергетичній інфраструктурі Петро Наїмський 2 березня в інтерв'ю радіостанції TOK FM.

 

Розроблено прототип літієвої батареї для екстремально низьких температур

Серед перспективних архітектур експериментальних батарей, над якими розмірковують вчені, є варіанти з анодом з чистого металевого літію, а не суміші матеріалів, як в сучасних літій-іонних пристроях. Інженери з США зробили прорив у створенні таких акумуляторів, здатних працювати при вкрай низьких температурах завдяки слабким зв'язкам в електроліті. При мінус 40 прототип їх батареї зберігав 84% своєї ємності.

 

Зеленський: незалежна енергетична система, дешева енергетика - основна мета України

Незалежна енергетична система, дешева енергетика - ось основна мета, до якої прагне Україна, підкреслив президент України Володимир Зеленський під час наради про розвиток інфраструктури та енергетичного сектора.

 

IRS Group: У лютому в Україні зареєстрували 531 електромобіль і понад 1000 гібридів, лідери - Chevrolet Bolt і Toyota RAV4

Компанія IRS Group повідомила, що в лютому поточного року в Україні було зареєстровано 531 електромобілів і 1006 гібридів. Цікаво, що в лютому «зелених» автомобілів було зареєстровано на 22% більше, ніж в січні, при цьому кількість гібридів зросла на 33%, а електрокарів - тільки на 6%. Загалом електрокарів зареєстровано в цьому місяці майже у 2 рази менше, ніж гібридів.

 

Tesla приступила до розширення заводу в Шанхаї - компанія орендувала нову ділянку землі

У 2019 компанія Tesla звела в Шанхаї першу фазу свого підприємства з випуску електромобілів, а вже за підсумками 2020 року випустила там 140 тисяч машин, основна частина яких належала до Model 3. Місцеве підприємство з часом має збільшити виробничі потужності до 400 тисяч машин на рік, для цього вже орендована нова ділянка землі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!