RSS
Новости
24 декабря 2021, 09:08
Працює четвертий агрегат Дністровської ГАЕС, завод Tesla у Німеччині отримає дозвіл на роботу у наступному році, GM буде продавати набори для перетворення старих автомобілів на електромобілі - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас головні новини за вчора

Виробник електролізерів обіцяє, що зелений водень буде коштувати по долару за кілограм уже до 2025 року

Ахмад Чатіла, голова молодої компанії з виробництва PEM-електролізерів Ohmium, прогнозує, що зелений водень на автозаправках буде дешевшим за дизельне паливо «у більшості міст» до середини поточного десятиліття.

Введено в експлуатацію четвертий агрегат Дністровської ГАЕС – ключ до енергостабільності країни

День енергетика найбільша гідрогенерувальна компанія країни – Укргідроенерго – відзначила запровадженням у промислову експлуатацію четвертому гідроагрегату Дністровської ГАЕС. Додаткові 324 МВт дефіцитних балансуючих потужностей збагатять Об'єднану енергосистему країни, підвищивши її стійкість та надійність.

Tesla передала владі Німеччини всі документи, необхідні для запуску виробництва електромобілів на новому підприємстві

Спочатку Ілон Маск планував запустити виробництво електричних кросоверів Tesla Model Y на підприємстві на околицях Берліна в липні поточного року, але терміни постійно порушувалися через велику кількість погоджень. Тепер муніципальна влада підтвердила, що отримала від Tesla всі необхідні документи, але остаточний дозвіл на випуск електромобілів компанія отримає лише наступного року.

"Енергоатом" провів випробувальний запуск третього агрегату Ташлицької ГАЕС

НАЕК "Енергоатом" провела випробувальний пуск третього агрегату Ташлицької гідроакумуляційної електростанції на Южноукраїнському енергокомплексі. Гідроагрегат дуже важливий для енергосистеми та енергонезалежності України, адже забезпечить додаткові маневрові потужності.

GM почне пропонувати набори для перетворення старих автомобілів на електромобілі

Компанія Ford Motor вже почала пропонувати силові електричні установки для переведення на електротягу класичних моделей компанії. Аналогічний бізнес розпочне й корпорація General Motors. До 2030 вона розраховує збільшити його обороти до 20 млрд доларів на рік. Крім легкових автомобілів, конверсії будуть піддаватися водний транспорт та спецтехніка.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!