RSS
Новости
8 февраля, 09:22
В Україні побудують дві вітрові електростанції, кредитування домогосподарств по установці дахових СЕС та автономні судна в Роттердамі - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Група Kness і Укргазбанк домовляються про кредитування домогосподарств по установці дахових СЕС

Група Kness, плануючи до літа налагодити виробництво дахових сонячних панелей для домогосподарств, веде з Укргазбанком (Київ) переговори про організацію відповідної програми кредитування для приватних осіб, повідомив гендиректор Kness Сергій Шакалів в ході відкриття заводу Kness PV у Вінниці 5 лютого.

 

UDP Renewables планує побудувати в Україні дві вітрові електростанції

Компанія UDP Renewables, що відповідає за розвиток проектів у сфері відновлюваної енергетики інвестиційної групи UFuture бізнесмена Василя Хмельницького, планує реалізувати в Україні два проекти в сфері вітрової енергетики і не змінює планів будівництва сонячних електростанцій (СЕС) загальною потужністю 200 МВт.

 

IBM підготує порт Роттердама до автономних суден

Найбільший порт Європи щорічно обслуговує 144 тисячі суден. До 2025 року частина з них управлятимуться штучним інтелектом. Керувати процесом автоматизації взялася IBM.

 

Міненерговугілля просить НКРЕКУ вивчити можливість відновлення дифтарифу на е / е для непобутових споживачів - Буславець

Міністерство енергетики та вугільної промисловості звернулося до Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і ринку комунальних послуг (НКРЕКУ), з проханням вивчити наслідки скасування постанови комісії, яким припинено дію диференційованих тарифів на електроенергію для непобутових споживачів.

 

Tesla і Mercedes-Benz обговорюють виробництво електрофургонів

Компанії Ілона Маска не вистачає транспорту для технічного обслуговування клієнтів. Весь флот можуть замінити електрофургони eSprinter від Mercedes-Benz. Однак начинка у них може стати американською.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!