RSS
Новости
29 марта 2019, 09:10
В Луцьку зібрали електробус, в Чорнобильській зоні побудують СЕС та Tesla побудувала систему зберігання енергії за два дні - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

На луцькому заводі зібрали перший електробус

Луцький "Автоскладальний завод №1" "Богдан Моторс" виготовив перший 18-метровий кузов для електробусів французької компанії Bluebus. Співпраця проходить в рамках виконання контракту, підписаного на початку 2019 року.

 

На території Чорнобильської зони побудують сонячну станцію за «кіотські кошти», надані урядом Іспанії

На території Чорнобильської зони буде побудована ще одна наземна сонячна станція. Проект фінансується за рахунок грошей від уряду Іспанії, отриманих в рамках співпраці з Україною за Кіотським протоколом.

 

Tesla завершила установку системи зберігання енергії в Осаці всього за два дні

Компанія Tesla оголосила про запуск своєї нової системи зберігання енергії в місті Осака, Японія. Система буде використовуватися для забезпечення аварійного резервного живлення поїздів, що курсують по регіону.

 

Чернігівський автозавод випустив автобус з сонячними панелями на даху

Чернігівський автозавод, який входить до корпорації «Еталон», випустив топ-комплектацію туристичного автобуса А084 «Тюльпан». Вона відрізняється від стандартної встановленими сидіннями підвищеної комфортності, холодильником, кондиціонером, а на даху автобуса навіть розмістили сонячні панелі для харчування холодильної установки під час стоянки.

 

BYD першою стала продавати більше електрокарів, ніж бензинових авто

Китайська автокомпанія BYD давно називає себе виробником електрокарів. Але лише зараз завдяки буму в електротранспорті це звання прямо підтверджує статистика.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!