RSS
Новости
21 февраля 2020, 15:57
Audi на кілька днів повністю припиняє виробництво e-tron через проблеми з постачанням запчастин
Audi на кілька днів повністю припиняє виробництво e-tron в Брюсселі через проблеми з постачанням запчастин. На заводі вже був оголошений неповний робочий день, що підтверджує компанія.

Точно невідомо, як довго виробництво буде простоювати - на думку Audi, «кілька днів».

Представник заводу не захотів повідомляти, які деталі відсутні для виробництва електричного позашляховика, і хто з постачальників несе відповідальність за це. Повідомляється, що проблема не має нічого спільного з епідемією коронавируса в Китаї.

На сьогодні Audi виробляє 20 автомобілів на годину в Брюсселі, заплановане збільшення до 24 автомобілів на годину вже перенесено на майбутнє. Таким чином, при зупинці виробництва на «кілька днів» кількість невироблених автомобілів буде від тризначного до чотиризначного числа.

 У січні повідомлялося, що виробництво Audi e-tron буде скорочено в першому кварталі. Підозра падає на проблеми з постачанням акумуляторних осередків, тому що виникли проблеми у їх постачальника LG Chem. Audi тимчасово нічну збірку акумуляторних модулів.

 LG Chem планує поставляти виробникам автомобілів акумуляторні осередки на приблизно 300 000 електромобілів на рік з польського заводу під Вроцлавом. Спочатку заплановані інвестиції були збільшені з 320 мільйонів євро до трохи менше 1,4 мільярда євро. При такому швидкому розширенні виробництва вихід на заплановану потужність, однак, виявився дещо повільніший, ніж очікувалося. Ауді, ймовірно, не єдиний виробник автомобілів, який постраждав від цього: кажуть, що Mercedes скоротив виробництво EQC через брак батарей і відклав запуск виробництва в Північній Америці - але компанія зі Штутгарта не погоджується з такими заявами в пресі. Jaguar також використовує елементи LG Chem з Польщі для I-Pace і недавно змушений був зупинити виробництво через дефіцит акумуляторних осередків.

Цікаво, що у Ford поки що немає ніяких проблем, і американський автовиробник продовжує отримувати осередки від LG Chem з польського заводу, які потім відправляються в Мексику і встановлюються на Mustang Mach E. В інтерв'ю Тед Кенніс, директор Global Electrification, сказав, що він «абсолютно» впевнений, що у конкурентів, швидше за все, немає попиту на їх продукцію, і проблема зовсім не в дефіциті осередків. Крім того, осередки у великій кількості знадобляться Ford тільки через кілька місяців, коли проблеми з виходом на виробничу потужність у LG Chem будуть вирішені, а ось конкурентам вони потрібні вже зараз.

Раніше ЕлектроВісті писали, що до середини 2022 року німецький преміальний бренд Audi оснастить одне з десяти паркувальних місць можливістю зарядки електромобілів, більшість з яких будуть доступні для громадськості. Ця незалежна концепція є найбільшим проектом інфраструктури зарядки, здійснюваним автовиробником.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое